Olsztyn to piękna i fascynująca stolica województwa warmińsko-mazurskiego, położona przy malowniczych jeziorach. Znany jako ogród z natury, z dużą ilością zieleni w całym mieście. Świetnie skomunikowane obrzeża miasta stanowią idealną alternatywę dla miejskiego zgiełku. Tu, na osiedlu Redykajny realizowany jest projekt doskonałych pod każdym względem domków jednorodzinnych. Życie kulturalne i społeczne Olsztyna zachęca do zakupu domu na jego terenie.

 

Osiedle Redykajny znajduje się na uboczu, blisko natury.

 

Powierzchnię miasta w ogromnym stopniu tereny zielone, takie jak lasy (dwadzieścia trzy procent) i parki (ponad trzy procent) tereny wodne i nadwodne to około dziesięciu procent terenu całego miasta, co przekłada się na wyjątkowo czyste powietrze w mieście i mnóstwo kojących oczy roślin. Dzika przyroda sąsiaduje z udogodnieniami życia w mieście. Olsztyn to główny ośrodek kulturowy, gospodarczy i edukacyjny Warmii i Mazur. Przez miasto przepływają cztery rzeki i kilka jezior, przy których funkcjonuje pięć oficjalnych kąpielisk strzeżonych, gdzie można wypoczywać w piękne dni. Nie bez powodu słynie ono z przepięknych parków, co sprawia, że jest wizytówką całego regionu. W sąsiedztwie miasta znajdują się puszcze, co zapewnia bliskość dziewiczej przyrody w pobliżu osiedla. Nowe osiedle Redykajny dba o komfort i bliskość natury, co zapewnia przyjazna i cicha okolica. Pozwoli ona Państwu na codzienne cieszenie się pozytywnymi aspektami życia na łonie przyrody.

Nowe domki szeregowe w Olsztynie, rynek pierwotny

Olsztyn to miasto bezpieczne i dobrze skomunikowane

Wg statystyk policyjnych to bardzo bezpieczna okolica, a relacje sąsiedzkie są bardzo dobre. Wg raportu urzędu miasta z 2016 roku, aż siedemdziesiąt sześć procent mieszkańców czuje się bezpiecznie i bardzo bezpiecznie w mieście, niezależnie od miejsca i pory dnia. Pozytywnie mieszkanie w Olsztynie docenia aż osiemdziesiąt siedem procent ankietowanych, a osiemdziesiąt jeden procent z nich uważa, że zmienia się on ciągle na lepsze. O zdrowie i bezpieczeństwo Olsztynian dbają też miejscowe szpitale i przychodnie, które są dość równomiernie rozłożone po terenie miasta. Mają one oddziały spełniające większość potrzeb zdrowotnych.

 

Mieszkańcy uważają, że z miasta jest wszędzie blisko. Jest to zdecydowanie prawdą, ponieważ nad morze jedzie się stąd niecałe dwie godziny, a do stolicy niewiele ponad dwie i pół godziny. Mimo ponad stu siedemdziesięciu tysięcy mieszkańców i dużej powierzchni (ponad dziewięćdziesiąt kilometrów kwadratowych) miasto ma świetnie rozbudowaną infrastrukturę komunikacyjną. Komunikacja miejska realizuje się m.in. w dobrze stworzonej sieci autobusów (czterdzieści linii tworzących ergonomiczną sieć), tramwaje i trolejbusy w prosty sposób ułatwiają dotarcie do pracy i przejazdy w centrum. Rozrost miasta jest stale kontrolowany przez Zarząd Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie. Dzięki Karcie Miejskiej można szybko, bezproblemowo i tanio poruszać się wszystkimi środkami komunikacji miejskiej. Do Olsztyna prowadzą liczne linie kolejowe, z którego pomocą można dojechać do wszystkich większych miast w Polsce. Miasto oferuje też liczne parkingi. Posiada on obwodnice, a drogi krajowe w regionie są stale modernizowane. Planując zakup domu na osiedlu Redykajny, możemy mieć pewność, że codzienne poruszanie się po mieście nie będzie wymagało od nas samochodu. Prostota i ergonomiczność — to właśnie idealny opis tutejszej komunikacji. Osiedle Redykajny znajduje się w pobliżu pętli autobusowej, co zagwarantuje mieszkańcom świetne warunki mieszkaniowe i wygodę.

Deweloper - co lepiej mieszkanie czy dom w Olsztynie?

Studia i oświata w Olsztynie

Rodziny z dziećmi mają tutaj naprawdę świetne warunki, dobre szkoły i przedszkola (czterdzieści trzy placówki), technika i dwadzieścia osiem liceów ogólnokształcących, które w rankingach województwa plasują się bardzo wysoko pod kątem warunków, poziomu nauczania, jak i nauczycieli. Również studenci mają spory wybór siedem uczelni, prywatnych i publicznych posiada mnóstwo atrakcyjnych kierunków i ofert dla młodych. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski to jedna z lepszych szkół wyższych na północy Polski. Znajdzie się też tutaj Zamiejscowy Wydział Gdańskiej Wyższej Szkoły Administracyjnej, jednej z najlepszych w całej Polsce. Instytuty naukowe prowadzą tu też zajęcia dla dzieci, np. Instytut Zwierząt i Badań Żywności PAN oferuje zajęcia dodatkowe oraz kursy dla młodzieży licealnej z zakresu biologii i chemii. Rozważając zakup apartamentu lub domu w Olsztynie warto brać pod uwagę to, że wszystkie szczeble edukacji są blisko i wręcz na wyciągnięcie ręki.

 

Na terenie Olsztyna znajduje się również wiele ciekawych miejsc do spędzenia wolnego czasu. Największa placówka muzealna to Zamek Kapituły Warmińskiej, gdzie można poznać historię miasta, obejrzeć wystawę kopernikowską. Dla uczniów organizuje ono wiele warsztatów i wycieczek, co pozwala na wszechstronny rozwój pociech. Olsztyńskie Planetarium Astronomiczne zapewnia niezapomniane doświadczenia, a w tym samym budynku mieści się Biuro Wystaw Artystycznych, gdzie pojawia się mnóstwo ciekawych galerii czasowych oraz imprezy kulturalne. Z tarasu przy bezchmurnej pogodzie prowadzone są otwarte obserwacje nieba. Funkcjonują tu też 3 kina. W Centrum Edukacji i Inicjatyw kulturalnych mieści się największa miejska biblioteka. Można zapisać się w nim między innymi do filmowego klubu dyskusyjnego, na zajęcia teatralne bądź warsztaty artystyczne.

 

Olsztyn ma dużo ofert pracy oraz rozwinięty handel

Miasto ma również bogatą ofertę na rynku pracy w zakresie usług. Na terenie miasta ulokowano prawie dziesięć galerii i centrów handlowych. Siedzibę mają tu też fabryki oponiarskie (takie jak Michelin oraz Continental) i samochodowe, jednak nie wpływają one w znacznym stopniu na jakość środowiska. Znajdziemy tu również przedsiębiorstwa wnętrzarskie, fabryki mebli, a także kilkadziesiąt zakładów przemysłowych. Ciągły rozwój ośrodka zapewniają dotacje unijne, które pozwalają na równanie się Olsztyna z jakością metropolii. Standard życia jest porównywalny z sąsiednim województwem mazowieckim, jednak ceny są tu niższe, zapewniając komfort mieszkańcom. Oferty mieszkaniowe i nieruchomości są wyjątkowo atrakcyjne, dlatego warto rozważyć go przy okazji wyboru nowego lokum. Zamieszkanie na Osiedlu Redykajny zagwarantuje zatrudnienie w Olsztynie.

Deweloper Olsztyn - Domki szeregowe, apartamentyDom na rynku pierwotnym — komfort i funkcjonalność

Firma CNS Development oferuje fantastyczną i nowoczesną inwestycję na osiedlu Redykajny, w spokojnej, bardzo przyjaznej okolicy. W ciągu kilku minut można dojść do najbliższego przystanku (niewiele dalej znajduje się pętla autobusowa, z którego łatwo dojechać do centrum). Mimo realizacji projektu na uboczu, w okolicy znajduje się kilka sklepów, apteka, sklep ogrodniczy i świetna piekarnia.

 

Teren położony jest blisko 3 pięknych jezior (Żbik, Tyrsko, Ukiel) otoczonych lasem i bogatą naturą. Okolica jest kameralna, spokojna i cicha. Nasz projekt zakłada stworzenie tylko czterdziestu domków szeregowych, które wpiszą się w nowoczesne i zbytkowne upodobania klientów. Po zakończeniu budowy będzie to kameralne osiedle luksusowych szeregowców.

 

Tworząc osiedle, zadbaliśmy o stworzenie miejsca, które przyciąga uwagę i wyróżnia się na tle innych nieruchomości Olsztyna. Atrakcyjny metraż zaplanowano w sposób bardzo funkcjonalny, by stylizacja mieszkania uczyniła z niego indywidualną i wyjątkową przestrzeń, idealną dla naszych klientów. Chcemy, aby Osiedle Redykajny stało na najwyższym możliwym poziomie i spełniało oczekiwania każdego przyszłego mieszkańca.

 

Domy, które oferujemy na sprzedaż, są dopracowane i nieprzeciętne. Nad projektem czuwa cały sztab fachowców, którzy zadbali o każdy szczegół na poszczególnych etapach projektu. Zadbaliśmy o estetykę i funkcjonalność, co pozwoli na komfort życia w pięknym Olsztynie. Ustronna lokalizacja przy ulicy Poziomkowej będzie mieściła małe, nowoczesne osiedle na terenie miasta.

 

To idealna przyszłościowa inwestycja. Ceny nieruchomości w takich miejscach rosną, więc kapitał włożony w dom nie przepadnie, a nawet wzrośnie. Nowe osiedle na Redykajnach zakłada w pierwszym etapie dziesięć domów w stanie deweloperskim, które dzięki idealnemu projektowi spełnią Państwa oczekiwania. Nasze doświadczenie jako podwykonawcy wielu inwestycji pozwoliło znaleźć optymalne rozwiązania dla wszystkich klientów. Znamy od podszewki Olsztyński rynek nieruchomości, dlatego właśnie tu stworzyliśmy nasze unikatowe osiedle. Układ pomieszczeń wpisuje się w obecne najwyższe standardy budowy. Dwupoziomowe domki zapewnią przestrzeń dla rodzin z dziećmi, jak i osób, które poszukują idealnego miejsca dla siebie.

 

Olsztyn to fantastyczne miejsce do życia

Kameralne osiedle deweloperskie to doskonałe miejsce do zamieszkania dla każdego, kto ceni sobie spokój, zaciszną okolicę. Bliskość przyrody sprawia, że dom położony jest wyjątkowo dobrej, idealnej wręcz scenerii. Olsztyn może poszczycić się bogatą historią, a dziś jest nowoczesnym ośrodkiem miejskim. Wybierając osiedle Redykajny, gwarantujemy sobie wygodę życia w mieście i korzystanie ze wszystkich jego udogodnień przy okazji czując bliskość natury, jezior i lasów. Teatry, kina i muzea zapewnią ciekawe wyjścia weekendowe i atrakcje dla dzieci i dorosłych. Miastko jest ośrodkiem akademickim, a szeroka oferta szkół publicznych i prywatnych zapewnia dobre wykształcenie. Dodatkowo instytucje miejskie organizują najmłodszym wiele ciekawych kursów i zajęć językowych, artystycznych, sportowych i tanecznych. To doskonały wybór dla rodzin, które planują potomstwo lub już je posiadają. Ścieżki rowerowe i trasy turystyczne zapewnią przyjemny wypoczynek na łonie natury, również, na których kąpieliskach strzegą ratownicy, zapewniając bezpieczeństwo. Rozwinięty handel i przemysł gwarantują dobre zatrudnienie. Doskonale rozbudowana sieć komunikacyjna pozwala na poruszanie się po mieście z ogromną łatwością, a dobrze zorganizowane pociągi i drogi krajowe pozwolą na swobodne przejazdy. Warto zamieszkać w Olsztynie. Zakup mieszkania czy domu na nowoczesnym osiedlu domów szeregowych może okazać się najlepszą życiową decyzją.