Osiedle Nowe Redykajny Etap2 „Ekologiczne domy” – w realizacji!

„Ekologiczny dom” – 2 etap budowy Osiedla Nowe Redykajny – odbiór czerwiec 2023

W ramach drugiego etapu inwestycji planujemy oddać do użytku kolejne 10 domów w zabudowie szeregowej. Prace przy ulicy Poziomkowej w Olsztynie przebiegają zgodnie z harmonogramem, a my właśnie wkraczamy w zaawansowane stadium budowy. Jeśli poszukują Państwo nowoczesnego domku jednorodzinnego według projektu OZE w spokojnej okolicy, proponujemy zapoznać się z naszą ofertą.

Realizacja drugiego etapu budowy Osiedla Redykajny w Olsztynie będzie oznaczać kolejne domki do Państwa dyspozycji. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszych warunków mieszkaniowych, dlatego na bieżąco analizujemy i modyfikujemy projekt. Aktualne informacje na temat przebiegu inwestycji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej i profilu na Facebooku. Jeśli chcą być Państwo na bieżąco, zapraszamy do śledzenia wpisów.

Osiedle Redykajny będzie w pełni przyjazne dla środowiska. Miło nam poinformować, że zrezygnowaliśmy z ogrzewania gazowego na rzecz pompy ciepła zasilanej panelami fotowoltaicznymi. Wszystkie oferowane przez nas szeregowce będą więc wyposażone w nowoczesne urządzenia, które skutecznie obniżą rachunki za energię. W ten sposób będziemy jedynym osiedlem z niezależnym ogrzewaniem w Olsztynie.

Nowoczesny i funkcjonalny projekt domu w Olsztynie

Za poczucie komfortu odpowiada wiele czynników. Niewątpliwie jednym z najważniejszych jest funkcjonalny i przestronny dom. Zależy nam, aby rodziny, które zdecydują się zamieszkać w naszych domkach, od początku czuły się bezpiecznie. Dlatego w stanie deweloperskim zapewniamy podstawowe media: wodę, kanalizację i prąd. W domu będą zamontowane również ogrzewanie podłogowe i nowoczesna pompa ciepła z panelami fotowoltaicznymi.

Jako doświadczony podwykonawca na naszych budowach wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości. Chcemy, aby klienci zamieszkali w solidnie wykończonych mieszkaniach. Nasi architekci zaprojektowali osiedle wyróżniające się nowoczesnym wzornictwem. Budynki będą posiadać elegancką elewację, chodnik i podjazd pod garaż z kostki brukowej. Działka będzie ogrodzona siatką, a od frontu jest otwarta przestrzeń w stylu amerykańskim, co dodaje tylko uroku.

Plany domu, które proponujemy, pozwalają na dostosowanie wnętrza do indywidualnych potrzeb klienta. W standardzie deweloperskim znajdują się tynki, posadzki, stolarka okienna, drzwi wejściowe i brama garażowa. Wykonujemy też instalację wodno-kanalizacyjną i elektryczną z gniazdkami i włącznikami. Po dokonaniu zakupu mogą więc Państwo od razu przystąpić do wykończenia.

Domy jednorodzinne, które powstają w ramach osiedla Redykajny są dostępne w sprzedaży w dwóch wersjach. Segment wewnętrzny z działką o powierzchni 225 metrów, a segment zewnętrzny z działką o powierzchni od 340 do 460 metrów. Ceny podlegają negocjacji, dlatego zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy Państwu informacji o możliwych promocjach i rabatach.

Domy przyjazne dla środowiska w Olsztynie

Osiedle Redykajny to niepowtarzalny projekt, z którego jako wykonawcy jesteśmy szczególnie dumni. Przyszłe domy będą zasilane energią elektryczną wytworzoną przez panele fotowoltaiczne. Pompa ciepła ogrzeje dom i wodę, a dodatkowe urządzenia klimatyzacyjne zadbają o odpowiednią temperaturę pomieszczeń latem i zimą. Wszystkie zainstalowane urządzenia będą wyprodukowane przez japońskiego producenta Mitsubishi Electric i będzie można nimi zarządzać zdalnie przez aplikację mobilną.

Dzięki zastosowaniu pompy ciepła, mieszkańcy osiedla będą mogli zrezygnować z ogrzewania gazowego. Domy nie będą emitować dwutlenku węgla, a cała inwestycja będzie przyjazna dla środowiska. Przyszli mieszkańcy unikną nie tylko hałasu, ale i szkodliwego smogu, który unosi się nad wieloma polskimi osiedlami. Dodatkowo wprowadzając się na Redykajny, mogą Państwo zrezygnować z samochodu. W pobliżu domków przebiega pętla autobusowa, która zapewnia szybki transport do centrum Olsztyna.

Co możemy Państwu zaproponować jako CNS Development?

Nasza inwestycja to wyjątkowa oferta dla rodzin z dziećmi, które poszukują komfortowych warunków mieszkaniowych. Tworząc niewielkie osiedle, chcemy zapewnić klientom kameralną atmosferę. Lokalizacja w pobliżu trzech malowniczych jezior (Żbik, Tyrsko, Ukiel) gwarantuje spokój i stały kontakt z naturą. Mieszkając w sąsiedztwie unikatowej przyrody, macie szansę odpocząć od zgiełku miasta. Pomimo tego, że domki są nieco na uboczu, w odległości kilku minut znajdują się przedszkola, apteka i liczne sklepy. Bezpieczny dojazd do centrum Olsztyna zapewniają autobusy miejskie linii 127 i 101.

Jesteśmy przekonani o wyjątkowości naszej oferty. Osiedle Redykajny to nowoczesne miejsce dla ludzi ceniących innowacyjne rozwiązania i wyróżniający się design. Zależy nam na zadowoleniu wszystkich klientów, dlatego dbamy o każdy szczegół. Jako doświadczony podwykonawca wielu inwestycji wiemy, co gwarantuje komfort codziennego życia. Jeśli poszukujecie Państwo informacji o naszych kolejnych planach inwestycyjnych, zachęcamy do obserwowania profilu CNS Development na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

W naszym działaniu stawiamy tylko na najwyższą jakość i brak kompromisów. 

Kontakt