Wyjątkowe szeregowce w zielonym centrum Olsztyna

Olsztyn znany jest z klimatycznych uliczek oraz zachwycających jezior. To właśnie wyjątkowy charakter miasta zainspirował CVS Development do zrealizowania tego rozwojowego projektu. Deweloper Olsztyn spełniając wysokie standardy, gwarantuje wysoką jakość życia każdemu zainteresowanemu nową inwestycją Domy szeregowe od CVS Development pozwolą także na zbudowanie wspólnoty sąsiedzkiej. W obecnych czasach poczucie przynależności wciąż jest istotne, dlatego warto pielęgnować kontakty z osobami żyjącymi obok nas. Dzięki temu mieszkańcy zawsze będą czuć się bezpiecznie. Społeczność oparta na zaufaniu i trosce pozwoli w pełni cieszyć się urokami życia.

W Twoim zasięgu ręki

Szeregowce od CVS Development znajdują się zachwycającej lokalizacji, która stanowi kluczową zaletę inwestycji. Nieopodal domków znajdują się m.in. malownicze jeziora. Jest to świetne miejsce na spędzenia wolnego czasu – piknik z rodziną, odpoczynek po męczącym tygodniu pracy na plaży, a może chwila dla siebie z książką? Wybierzesz sam wśród mnóstwa możliwości. Zyskasz także szansę na nauczenie się windsurfingu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Infrastruktura okolicy pozwala także na inne aktywności. Jogging, yoga na świeżym powietrzu lub gra w tenisa – z osiedlem Nowe Redykajny pozostaniesz w ruchu. Dla fanów nieco innego typu fauny są także możliwe długie spacery oraz wędrówki ze swoim psem po lesie, który świetnie dopełnia okolicę. W pobliżu domków szeregowych znajdują się liczne sklepy sieciowe i lokalne, usługi czy apteka. Do najbliższej Biedronki dzieli Cię zaledwie kilka kroków. Kolejną zaletą jest dobra komunikacja z centrum miasta. Nie musisz przejmować się także korkami czy utrudnionym dojazdem do głównej części miasta. W sąsiedztwie z ulicą, przy której znajduje się osiedle, odnajdziemy pętlę autobusową, a kawałek dalej stację kolejową. Wszystko w zasięgu ręki.

deweloper olsztyn - CNS Development - Osiedle nowe redykajny

Urządź się po swojemu

Duży metraż domu szeregowego pozwoli na urządzenie przestrzeni wedle własnych upodobań. Do zagospodarowania będą aż dwa poziomy, przestrzenny garaż oraz piękny taras. Nie ograniczaj więc swojej wyobraźni i stwórz miejsce, gdzie będziesz czuć się swobodnie i komfortowo. Na parterze zaaranżuj strefę życia codziennego – salon połączony z kuchnią to idealne rozwiązanie dla nowoczesnego designu. Przewidziane są także toaleta, hol i kotłownia. Poziom wyżej znajdują się aż cztery pokoje gotowe do urządzenia według indywidualnych potrzeb. Sypialnia, gabinet czy przestrzenna garderoba – możliwości jest wiele, a najważniejsze, że sam o tym decydujesz, co wolisz. Preferujesz styl glamour, industrialny, a może klasyczny? Każdy z nich świetnie sprawdzi się w nowym wnętrzu. Dodatkowo duża łazienka pozwoli na wybór między zainstalowaniem wanny a prysznica. Na zewnątrz natomiast spodziewaj się podjazdu z kostki brukowej aż pod sam garaż oraz ozdobnego ogrodzenia frontowego. Sprawdź wizualizację na naszej stronie.

Dobro środowiska na wagę zdrowia

Wychodzimy naprzeciw nie tylko oczekiwaniom mieszkańców, ale także potrzebom środowiska, dlatego stawiamy na nowoczesne wartości i rozwój. W naszych domach szeregowych zastosowaliśmy wiele rozwiązań, które wpłyną pozytywnie na jakość Waszego życia oraz jednocześnie przyczynią się do ochrony przyrody. Do dyspozycji mieszkańców pozostawiamy więc szeroki zakres udogodnień. Połączenie zalet fotowoltaiki, rekuperacji oraz pompy ciepła gwarantują zaoszczędzenie czasu, a przede wszystkim pieniędzy. Rachunki nie będą więc stanowiły żadnego uszczerbku na budżecie domowym. Nasze eko osiedle spełnia wymogi nawet tych najbardziej wymagających.

W świetle promieni słonecznych

Na pierwszym miejscu stawiamy komfort, dlatego kluczowym elementem każdego domu stała się instalacja paneli słonecznych. Fotowoltaika pozwala na wykorzystanie odnawialnego źródła energii, a co za tym idzie także na oszczędność. Wpływa to znacząco na zmniejszenie kosztów utrzymywania domu. Co równie ważne to, to że nie będziemy spalać węgla ani gazu, dzięki czemu nie dołożymy się do szkodliwej emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Panele słoneczne wyjątkowo docenimy w okresie grzewczym, który przypada dodatkowo na czas największego zapotrzebowania na sztuczne światło. Przecież to właśnie w jesieni oraz ziemie najprzyjemniej czyta się książki w świetle lampki, pod ciepłych kocem i z gorącą herbatą w drugiej ręcę.

Deweloper Olsztyn - domki szeregowe - Eko osiedle - OZE

Świeże powietrze o każdej porze roku

Jakość powietrza w Polsce nie zachwyca. Dlatego z uwagi na zdrowie oraz życie mieszkańców Osiedla Nowe Redykany zastosowaliśmy energooszczędną wentylację pomieszczeń. Dostarczanie świeżego powietrza, filtracja tego z wewnątrz i pozbywanie się z niego szkodliwych substancji to najważniejsze zadania tego systemu. Rekuperacja wpływa pozytywnie na stan zdrowia, gwarantuje także efektywną wymianę powietrza bez przerwy, dzięki czemu możesz cieszyć świeżym powietrzem niezależnie od pory roku. Szczególnie przydatne okaże się to dla wszelkich alergików, a także dla osób, które mają problem ze snem, ponieważ lepsza jakość powietrza wpływa na jego głębokość. Dodatkowo rekuperacja w okresie grzewczym zapobiega znacznym utratom ciepła, co wpływa oczywiście na możliwość zaoszczędzenie pieniędzy.

Komfort cieplny

W naszych domach szeregowych oferujemy również zastosowanie pompy ciepła, czyli urządzenia grzewcze zapewniające ogrzewanie domu oraz wody użytkowej. Zastępuje ona ogrzewanie gazowe, którego koszty mogą okazać się dużo wyższe. Nie zanieczyszamy przy tym środowiska naturalnego, pompa obniża emisję CO2 o nawet 20% w porównaniu do standardowych kotłów gazowych. Dodatkowo urządzenie jest wyjątkowo bezpieczne, więc nie grozi wybuchem. Można umieścić ją w dowolnym pomieszczeniu, ponieważ nie zabiera zbyt dużo miejsca. Ważna jest także jej niezawodność i żywotność, która osiąga aż do trzydziestu lat. Pompa ciepła zasilana panelami fotowoltaicznymi zapewni jeszcze większy komfort wszystkim domownikom, a ogrzewanie podłogowe ucieszy nie jedną osobę preferującą chodzenie na boso.

Deweloper Olsztyn zaprasza

Dlaczego CNS Development – Deweloper Olsztyn?

Klimatyczne eko osiedle w zielonym sercu Olsztyna dopasowane do zróżnicowanych potrzeb to idealne miejsce dla osób, które wciąż poszukują swojego miejsca w pędzącym świecie. Łączymy zalety życia w dużym mieście ze spokojem dającym się odczuć tylko w naszym zacisznym Osiedlu Nowe Redykajny. Gwarancja najwyższej jakości materiałów, chęć zaspokojenia indywidualnych potrzeb oraz zaangażowanie w tworzenie miejsca przeznaczonego dla wyjątkowych ludzi – to wyróżniające nas cechy. Domy przekazane w stanie deweloperskim pozwolą na realizację wszelkich wnętrzarskich celów. Osiedle Nowe Redykajny oferuje szeroki zakres udogodnień, które zostały stworzony właśnie po to, aby zapewnić komfort i wysoką jakość życia mieszkańców. Olsztyn pomoże Ci spełnić Twoje marzenia. Zainwestuj w swoją przyszłość, domy na sprzedaż już na Ciebie czekają!

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży. Oferujemy szeroki zakres pomocy i profesjonalne wsparcie!